TikTok video yükleyemiyorum hatası alanlar

destek hatti

Rakip video platformlarının en önemlilerinden biri olan bu ağla ilgili büyüme sebebiyle öne çıkan problemleri ara ara gündeme getiriyoruz. Bu içeriğimizde TikTok video yükleyemiyorum sorununu ele alacağız.

TikTok video yüklenmiyor, çoğunlukla hesapla veya kullanılan internet / cihaz kaynaklı sebeplerden ortaya çıkabiliyor. Yazının içeriğinde başka olası nedenlerden de söz edeceğiz.

Önce kontrol edilmesi gerekenlerden söz edeceğiz. Şunlara bakmanızı öneriyoruz:

  • Yaşadığınız anlarda başkalarında olma olasılığı için araştırılmasını öneriyoruz.
  • İnternet / başka cihaz testlerini yapınız.
  • Telefonun tarihini kontrol edin ve duruma göre yeniden başlatınız.
  • Bilgisayarla hesabınıza bakınız.

İncelediniz ve hala sıkıntı devam ediyorsa o zaman çözümü için hazırladığımız önerilerimize göz atınız.

Buradaki görülen kronik olmadığını söyleyebiliriz. Lakin geneli kapsayan az sayıda görülse de geçici kullanım problemleri çıkabilir. Yazılım, sunucu ve altyapı arızalarında kapsam genişler.

Hesabın şikayet edilmesi ya da topluluğa aykırı eylemlerde bulunmasıyla geçici ceza veya kalıcı yasaklamalar yaşanabilir.

TikTok videolar yüklenmiyor çözümünde deneyecekleriniz

Kullanılan cihazın yeteri kadar boş alana sahip olmaması veya tarihinin yanlış olması. Sistemlerin ve yüklü olanların kullanımı için her zaman belli bir alana ihtiyaç duyulmaktadır.

Başka cihazlarda hesabınızı test ettiyseniz mevcut cihazdan “Uygulamalar” bölümünü (Samsung / Huawei) açıp TikTok yazana girerek güncellemelerin kaldır, önbellek ve verilerin silinmesi seçeneklerinden yararlanılması gerekiyor.

Yazılım veya uygulamaya güncelleme gelmişse uyum problemi görülebilir. Kaldır yükle veya uygulamanın önceki versiyonlarını deneyin.

Yüklemeye çalıştığınız videonun dosya uzantısı uyumsuz veya büyük olabilir.

Hesabınızdan kaynaklı olma olasılığının incelenmesi adına profildeki bir şeylerin değiştirilip ve kayıt sırasında hata veriyorsa sıkıntılı olduğu anlamını taşır. Oturumundan çıkış tekrardan girin ve varsa başka bir hesabı test ediniz.

Sebep telefonsa o zaman formatlayınız. Sonradan atılan ROM sıkıntı çıkarıyorsa yeniden doğru olanla kurun.

Bilinmeyen neden, banlama veya ceza aldım diyenlerin geliştiriciye bir talep oluşturmasını öneriyoruz.

TikTok videolar 2
TikTok video yükleyemiyorum hatası
destek hatti