Telefondan Tinder nasıl silinir?

destek hatti

Tinder nasıl silinir ülkemizde çok fazla aranan bir terim değil. Bizde çoğunlukla belli başlı 4-5 uygulama çok sık kullanılmakta. Ama yinede Tinder hesap kapatma adımlarını yazmak istedik.

Bilindiği üzere Tinder bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Çok fazlaca talep gören ve sevilen bir uygulamadır. Fakat Tinder kullanıcıları zaman içerinde bu uygulamadan çıkmak veya bu hesabı silmek isteyebilirler.

Popülerliği günden güne artan ve keyifli zaman geçirmeyi isteyen kişiler tarafından sık kullanılan Tinder uygulaması bir zaman sonra doğru partneri bulan kişiler tarafından zaman kaybı olarak değerlendirilebilir. Dolayısıyla da bu durumda bu hesabın nasıl kapatılacağı ya da silineceği düşünülür. Oldukça kolay bir yöntemle kolaylıkla bu hesabı sonsuza kadar kapatabilirsiniz.

Aşağıda kapatma bilgisine ait görsel bir paylaşıma yer verdik ve Tinder hesap kapanmıyor ise başvuru yapılacak işlemler şöyle;

  • help.tinder.com/hc/tr/requests/new giriyoruz
  • İster oturum açma sıkıntısı ile isterse güvenlik ile başlayan seçenekle başvuru yapınız
  • Açıklamayı düzgün bir şekilde doldurun.
1.2
Telefondan Tinder nasıl silinir?

Tinder hesabı neden kapatılmak istenir?

Günümüzde insanlar kadın ya da erkek olsun keyifli zaman geçirmek yeni insanlarla arkadaşlık yapmak amacıyla bu tür uygulamaları kullanıyorlar. Ama gün gelirde doğru insanı hayatlarına aldıklarında bu uygulamaları kullanmak istemeyip kapatmaya uğraşırlar.

Bu uygulamayı silmek veya gizlemek zor bir olay değildir. Birkaç yöntemle Tinder Nasıl Silinir sorularına yanıt bulabileceksiniz.

Hiçbir uygulama takipçisini aslında kaybetmek istemez. Tinder de böyle. Fakat siz yinede geçici olarak hesabımızı dondurmak yerine tamamen silmek istiyorsanız öncelikle hesabınızı kapatmanız gerekecektir.

Tinder hesabı nasıl silinir?

Öncelikle tinder uygulamasını başlatarak ana ekranınızda bulunan profilinizi bularak ayarlar kısmına basın. Ekranı en aşağı kaydırarak hesabı sil sekmesine basın. Ve işlemi onayla butonunu kullanarak onaylamış olun.

Ayrıca Tinder uygulamasını kullandığınız süre içinde üyelik paketleriniz varsa hesabı silmeden önce aboneliğinizi sonlandırmalısınız.

destek hatti