Kapanan Tik Tok hesabından numara kaldırma

destek hatti

Tik Tok hesabım kapatıldı ve kayıtlı numarayı kaldıramıyorum diyerek yardım talepleri oluyor. Her ne kadar farklı bir ağ desteği olsa da birden çok konuda hizmet veriyoruz. Hesap açarken kullanılan telefon numarası hesap kapatıldığında kaldı ise kaldırsanız dahi o numaradan başka bir TikTok açamazsınız.

Bu ağın çok sayıda kullanıcısı var ve kendi alanında başarılı olduğu aşikar. Her ne kadar bazıları saçma ve çocukça bulsa da her geçen gün sayısını arttırıyor.

Kapanan hesaptan telefon numarası kaldırma

Bu talep her ağdan geliyor ve sanki her kapatılan hesapta bulunan numara başka hesap açmada kullanılabiliyor. Belki açılmış hesapta ek güvenlik için kullanılabilir. Kusur eğer büyükse ilgili ağ kullanılmasına izin vermeyebiliyor. Tabi bu her sorun için geçerli değil.

  • Bazen iptal edilen hesap için bir itiraz seçeneği sunabiliyorlar. Eğer haklı sebepten kapatıldı ise bu yerden en azından numaranın hesaptan silinmesini isteyebilirsiniz. Bir ihtimal iş görebilir.
  • Hesaptan numara silme başvurusu için uygulama üzerinden iletişim kısmını kullanın.
  • Başka bir hesap açılacaksa mail ile açılsın ve profil kısmına geçip ilgili numarayı eklemeye çalışın.
  • Başka hesap kullanılarak uygulamanın geliştiricisine yardım talebini iletin.
  • Tik Tok iletişim yazısını inceleyin.
kapatilan hesap 2
Kapanan Tik Tok hesabından numara kaldırma
kapatılan hesap 3
Hesaptan numara silme

Diğer yöntem ise geliştiriciye mail atmak olacak. Bunun için İngilizce bir metin hazırlayıp talep gönderiniz. Yanıt verilmeyen bildirimler için tekrar tekrar gönderilmesini öneriyoruz.

Şikayetle hesap kapatma durumlarında itiraz seçeneği sunulabiliyor ve bu bazen uygulamayla giriş denemelerinde çıkmayabiliyor.

Farklı telefon üzerinden giriş yapmaya çalışın.

Başka bir hesap açıp onun üzerinden geliştiriciye durumu izah edin.

destek hatti