iPhone Windows Phone ile aktarım

destek hatti

iPhone Windows Phone ile aktarım işlemini yardımcı uygulamasından kolayca yapılabilir. Artık bir çok alternatif programla karşılaşabilirsiniz.

Dünyada telefon rekabeti oldukça yüksektir. Her ürün yeni özellikler eklenerek satışa sunuluyor. Kimi kullanıcılar İOS cihazlarından sıkılıp Windows Phone’a geçiş yapmak istiyor. Bu geçiş sırasında birçok sorunla karşı karşıya gelinebiliyor.

Bu sorunlardan birçoğu çözülmüştür. Eski İOS cihazındaki verileri Windows Phone’a veri aktarımı, rehber aktarımı gibi birçok işlem mevcuttur.

iOS’tan Windows Phone veri akarımı, pek çok kullanıcı için zor durumlar yaşatsa da aslında bu işlemin birden fazla çözüm yolu var. İlk seçenek olarak eski İOS cihazındaki verileri bulut sistemi ile depolayarak ya da verileri yedekleyerek yeni Windows cihazına verileri yüklenebilmektedir. Fakat bu bazı kullanıcılara karmaşık gelebilir.

Kablolu veri akarımı, aslında kolay bir veri yükleme sistemidir. İOS cihazını bilgisayara bağlayıp verileri aktardıktan sonra yen Windows Phone’u bilgisayara ağlayıp aktarılan veriyi telefona yüklenebilir kılar.

Pek çok kullanıcıyı meraklandıran bu konu aslında göründüğü kadar zor değil. iPhone’ da bulunan bazı uygulamalar sayesinde iOS’ taki rehberi dilerseniz herhangi bir hafıza kartına ya da dilerseniz Windows Phone’a rehberi yedekleyebilirsiniz.

iOS’ta bulunan iTunes programı ile bilgisayardan rehberinizi el ile Windows Phone’a rehber veri aktarımı yapılabilir.

İşlemlerden önce muhakkak yedeğinizi bilgisayarınıza almanızı öneriyoruz.

İşlemlerde yarıda kalma veya hata alınma durumlarında yapılacak işlemlerin başında verilen izinler, kablo kontrolü ve USB girişlerin kontrolü yer alır.

iPhone Windows Phone 1
iPhone Windows Phone ile aktarım
destek hatti