Instagram durduruldu uygulama çalışmıyor mu?

destek hatti

Instagram çalışmıyor uygulama açılmıyor sorunu yaşayanlar önce çevrenizdeki kullanıcılarla görüşünüz. Sıkıntı genelde olabilir. Ama ilk başladığında yavaş yavaş kullanıcıları etkiliyor. Bu yazıda bunun dışında olası nedenleri ve çözümlere bakacağız.

Instagram, milyonlarca aktif kullanıcısı olan en popüler sosyal medyadan biridir. Kullanıcılar fotoğraflarını ve videolarını başkalarıyla paylaşabilir ve başkalarının yayınlarını görebilir. Instagram uygulaması kullanıcılar için sorunsuz bir şekilde çalıştı, ancak son zamanlarda “Ne yazık ki Instagram çalışmayı durdurdu” hatasını göstermeye başladı. Birçok kullanıcı bu hatadan etkilenmiştir ve bu hata esas olarak yüklemeden önce fotoğrafların işlenmesi sırasında ortaya çıkar.

Instagram, kullanıcılar filtreleri uygulamak için Görüntü işleme moduna geçtiğinde ve ekranda aniden hata mesajı görüntülendiğinde Android hatasını durdurmaya devam ediyor. Ardından komut isteminde Tamam düğmesine bastıktan sonra ilk adıma atılırlar ve döngü devam eder. Sonuç olarak, Instagram, Instagram ile çarpışmaya devam ediyor, çünkü arkadaşlarıyla paylaşmak için Instagram’a yeni fotoğraf gönderemiyorlar. Yani, bu yazıda, Instagram’ın Android hatası üzerinde çalışmadığını düzeltmek için bazı hızlı çözümler anlatacağız.

Instagram çalışma hatasını durdurdu, Android firmware ile değil, Android Instagram uygulamasının kendisinin en son güncellemesi ile ilişkilidir. Bu nedenle, ciddi bir hata değildir ve birkaç adımda kolayca düzeltilebilir. Instagram’ı kilitlemenin hatayı düzeltmenin çeşitli yolları vardır.

instagram acilmiyor 2
Instagram durduruldu uygulama çalışmıyor mu?

Öneri 1: Android telefonu yeniden başlatın

Bazen Android cihazınızın basit bir yeniden başlatılması, her türlü Android hatasını düzeltmek için yeterlidir ve Instagram, Android’de durmaya devam etmek bir istisna değildir. Android cihazınızı yeniden başlatmak için, ekranda bazı seçenekler görene kadar güç düğmesini birkaç saniye basılı tutun. Android cihazınızı yeniden başlatmak için Yeniden Başlat düğmesine dokunun. Ardından, Instagram uygulamasını açın; fotoğrafları düzenlerken hata görünmemelidir.

Öneri 2: Uygulama verilerini ve önbelleği silme

Ayrıca, Android’in çökmesini sürdürmesini sağlamak için uygulama verilerini ve Instagram uygulamasının önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bu genellikle Instagram uygulamasını güncellediğinizde ve eski sürümdeki önbellek verilerine sahip olduğunuzda gereklidir, bu da yeni sürümün çalışmasıyla çakışabilir ve “Ne yazık ki Instagram Instagram çalışmayı durdurdu” gösterebilir. Android cihazınızdaki Instagram uygulama önbelleğini ve verilerini temizlemek için Ayarlar> Uygulama Yöneticisi> Tüm uygulamalar> Instagram> seçeneğine gidin ve Verileri Temizle, Önbelleği Temizle ve ardından Zorla Durdur’a dokunun

Öneri 3: Önceki sürüme geri dönün

Instagram uygulamasının en son sürümünü kaldırabilir ve hatayla karşılaşmadığınız önceki bir sürümünü indirebilirsiniz. Resmi Instagram desteğiyle iletişime geçildiğinde, Android sorununda çalışmayan Instagram’ın en son uygulama güncellemesinden sonra görünmeye başladığı tespit edildi. Bu nedenle, eski sürüme geri dönmek, Instagram uygulamasının daha yeni güncellemesi başlatılana kadar sorunu çözmelidir.

Öneri 4: VPN kullanın

Güvenli bilinir vpn uygulamalarıyla denenerek hem sorun analizi yapılır hem geçici bir çözüm sağlanmış olur.

Öneri 5: Başka cihazlarla ve hesaplarla deneme

Farklı bir kaç telefonla test etmeniz belki cihaz kaynaklı sorunu ortaya çıkaracaktır.

Ek başka bir hesabı telefonunuzda denemek olacak.

destek hatti