Instagram üzgünüz isteğinizle ile ilgili bir sorun oluştu ne demek

destek hatti

Sorun iPhone Instagram üzgünüz isteğinizle ile ilgili bir sorun oluştu Samsung daha sık görülmekte. Malum telefon kullanıcı sayısıyla alakalı bir durum. Peki isteğinizle ile ilgili bir sorun oluştu ne demek?

Instagram bir sorun oluştu hatası, çok sık karşımıza çıkmasa da az bir kullanıcıda görülmekte. Ama bu sorunla karşılaşanların çoğunda çözüm bulunamamakta. Az bir kullanıcı kitlesi hesaplarını açabildi.

Hatanın daha çok bilindiği yıllar 2015 ile 2018 yılları arasında oldu. Uygulamanın yetersiz desteği nedeniyle çoğu kullanıcı yeni bir hesap açmak zorunda kaldı. Derdinizi anlatacağınız bir bölümü olmayan instagram’ ın yeteriz yardım kısmı bile çok basit bir içeriğe sahip.

Instagram üzgünüz isteğinizle ile ilgili bir sorun oluştu çözümü var mı?

Şu an için hiç kimse kesin çözümü burada diyemez. Tüm yapılanlar deneme yanılma ve denk gelme durumlarıyla açıklanmakta. Yani bazı destek formları ve uygulamanın yardım butonu kullanılarak zorlama yoluyla işlem yapılmakta.

Şikayet edebileceğim bir yer var mı? Yok. Bazıları yasal haklarını arayacağını ve mahkemeye vereceklerini söylüyorlar. Ama bize göre bu komik bir davranış. Uygulamanın merkezi ABD ve destek yerleri bazı ülkelerde yer alıyor. Türk yapımı olmayan ve Türkiye’ de bir yeri olmayan bir şirketten bahsediyoruz. Yasal başvurunuzu neye göre alacaklar ve ne yapabilecekler.

Zorunlu olmayan bir hizmet verilmekte. Eğer hesabınız ele geçirilir ve önemli bilgileriniz servis edilirse evet yasal bir başvuru yapılabilir.

üzgünüz nedir

Instagram bir sorun oluştu nedir?

Bu hata genelde instagram’ ın yazılım tarafında çıktığını düşünüyoruz. Bazı hesaplarda askıda kalma gibi bir durum söz konusu oluyor.

Örnek vereceğimiz iki durum var. Biri operatör geçişlerinde yani operatör taşımada ve diğeri ise dondurulan hesap açıldığında görülebiliyor.

Genel destek bilgileri instagram müşteri hizmetleri yazısında yer almakta.

destek hatti