Instagram kendiliğinden kapanıyor

destek hatti

Instagram uygulamasını açarken kendi kendine kapanıyor mu? Ya da başa mı dönüyor? Bu genel bir durum olabilir mi diye bir analiz yapalım.

Uygulama dışında tarayıcı ile instagram.com’ a girip hesap bilgilerinizle erişim yapmaya çalıştınız mı? Aynı zamanda bilgisayar üzerinden de deneyiniz. Birde farklı bir telefondan deneyiniz. Bazı durumlarda cihaz kaynaklı olabiliyor.

Yukarıdakileri denediniz ve hala devam ediyor ise analize göre adımları deneyelim. Örnek tarayıcıdan açılıyorsa ve başka telefondan açılıyorsa cihaz veya uygulama kaynaklı. Yok her ikisinde de açılmıyorsa genel bir instagram sorunu olabilir.

Instagram kendili%C4%9Finden kapaniyor 1

Instagram kendi kendine kapanıyor

Çevrenizde sorabileceğiniz kişiler varsa sorunuz. Tabi bazen bölgesel bazende bazı kullanıcılarda görülebiliyor. Bundan dolayı birden çok kişi ile iletişime geçiniz.

Cihazın ön belleği dolu mu kontrol ediniz. Uygulamayı kaldırıp yükleyip deneyiniz. Başka internet bağlantısı ile deneyiniz.

Sorun devam ediyorsa yorum bırakınız. Bunun dışında instagram uygulaması üzerinden yardım merkezine girip sorunu bildirin. Instagram destek hattı..

destek hatti