Instagram gizli hesaba bakma uygulaması ve sayfası

destek hatti

Instagram gizli hesap bakma gibi uygulamalara ve web sitelerine dikkat! Instagram gizli hesaba bakma gizli mesaj atma uygulaması çoğunlukla hesabın çalınması veya istem dışı takip / beğenme ile sonuçlanabiliyor.

Instagram hesaba gizli bakma veya gizli hesaba bakma gibi çok sayıda uygulama veya internet siteleriyle karşılaşabilirsiniz. Çoğu ya işe yaramıyor ya da başınızı ağrıtabiliyor.

Instagram çıkardığı güncellemelerle bu gibi uygulamaların çalışmasını engelleyebiliyor. Sonra tekrar böyle bir işlem yapılıyor ve yine olumsuz bir hale dönüşüyor.

İş yapan çoğu uygulama ücretli olduğunu belirtelim. Ücretsiz olanlardan bazıları kısmi olarak parasız oluyor. 2-3 Denemeden sonra pro ya da ücretli sürüme geçmeyi öneriyor. Bazende satın al önerisiyle karşılaşıyorsunuz.

screenshot.1131222984

Virüslü uygulamalar

Bu çoğunlukla mağaza dışında görülmekte. APK dosyasına yerleştirilen bir casus yazılımla kullanıcılara ulaşılıyor. Güvenli olmayan hiç bir kanalı kullanmamanızı öneririz. Peki resmi mağazalarda hiç mi soru çıkmıyor?

Çıkabiliyor ve zamanında az da olsa karşılaştık. Gizli hesabı görme mümkün mü? Bu kısmi olarak mümkün ama zamanla yapılan güvenlik güncellemeleriyle sonlanabiliyor.

destek hatti