Instagram açılıyor 3 saniye sonra beyaz ekran geliyor kapanıyor

destek hatti

Instagram güncellemeden sonra Instagrama giriş yapamıyorum açılıyor 3 saniye sonra beyaz ekranla geri kapanıyor ve bir sürü şey denedim olmadı..Ön belleği temizledim, verileri temizledim, durdurmayı zorladım, cihazı yeniden başlattım, silip tekrar yükledim.

Yukarıdaki sorunla sizde karşılaştıysanız bu sorun instagram kaynaklı olduğunu ve sadece sizde görülmediğini belirtelim.

Bizim anladığımız kadarıyla gelen yeni güncelleme bazı telefon modellerinde uyumsuzluğa yol açtı. Çözüm için eski instagram sürümünün yüklenmesi önerilir.

Instagram beyaz ekran geliyor sorunu

Kesin çözüm olmamakla beraber denenecek ilk öneri ilgili verdiğimiz bağlantı adresinde. Sonrası için diğer seçenekler denenebilir.

Baktınız çözüm olması o zaman yeni güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Eğer telefonu güncelledikten sonra bu sorun çıktı ise o zaman başka telefondan deneyin ve duruma göre yazın.

  • Telefondan uygulama kaldırılıp yüklenerek test edin
  • VPN kullanarak bakınız
  • Bilgisayar ile ve tarayıcıyla giriş var mı
  • Başka telefonla hesap açılıyor mu

Yardım isteyenler lütfen detaylarıyla yazarak talebi iletin. Denediğiniz neler var onları da yazıya ekleyin. Önerilerimizi denediyseniz yazın.

screenshot.267
Instagram hesabıma giremiyorum beyaz ekran geliyor hatası eskiden beri bulunuyor. Ama bu sefer çıkan instagram’ ın genele sorunlarından.

destek hatti