TikTok takipçiler ve yorumlar görünmüyor

destek hatti

TikTok yorumlar çıkmıyor yazanlar olduğu gibi birde takipçileri mi göremiyorum sorunu yaşayanlarda oluyor. Diğer ağlarda eskiden karşılaştığımız ve şimdilerde pek olmayan bu durumun nedenlerine bakacağız. Çözümde yapılanlar çoğunlukla hep aynı olmakta.

Videolardaki yorumları göremiyorum, uygulamadaki bir problem olma olasılığı gibi kullanıcının hesabıyla alakalı olma ihtimalide bulunmakta. Tabi sistemden kaynaklı bazılarında görülüyor da olabilir. Bir şey yapılmadan önce çevrenizde böyle bir durum var mıdır diye araştırmak gerekiyor.

Kontrol edeceğimiz hususlar şöyle diyebiliriz:

  • Varsa başka bir telefonla test edilmesi. Hep başka hesapla yorumlara bakılması hep başka cihazla hesabınıza girip kontrol etmeniz.
  • Hesap ayarlarından bir kaç şeyin değiştirilmesi ve kayıtta bir uyarı veriyorsa o zaman hesapla alakalı olabileceği düşünülebilir. Tabi genelde yoksa.
  • Profilden görülebilir kısımları değiştirip ayrı ayrı test edilmeli.
  • Yeni yorum yapınız ve takip etmediğiniz kişilerinde videolarına yapınız.
  • Ayarlardan pro hesaba geçiş yapılarak bir ihtimal problemin ortadan kaldığı görülecek.
  • Sorunu iletmek içinde rapor et kullanılabilir.

Baktınız telefonla alakalı gibi duruyor o zaman uygulamanın yeninden kurulması veya eski bir sürümün denenmesi önerilir. Bazen gelen bir güncellemenin uyumsuzluğa yol açtığı görülüyor.

Yorum engeli aldıysanız veya takipçi yasağı geldi ise şikayet edilmiş olabilir ve haksız olduğunuz bir durum ortaya çıkmış olabilir. Bunun dışında yapılan video paylaşımdaki içerikte topluluk kurallarına uymayan bir şeyler olabilir.

TikTok yorumlar 3
TikTok takipçiler ve yorumlar görünmüyor
destek hatti