Silinen instagram geri alınabilir mi?

destek hatti

Bilerek hatta bilmeyerek yanlışlıkla hesabı silmiş olsanız dahi geri alamazsınız. Bir ihtimalle çalınan hesabın kapatılmasından dolayı bir talep gönderilebilir. Olumsuz sonuçlanırsa mahkeme yoluyla bir şansınızı denersiniz. Yazımızda dondurulup ama açılmayan hesaplar için başvurunun nasıl yapılacağından söz edeceğiz.

Instagram’ da eskiden silinen bir hesap geri alınabilir mi? Alacağınız uyarı bu hesap silinmiş artık geri alınamaz olacak. Yinede bir umut yanlışlıkla kapatılan hesaplar için başvuru.

Instagram’ da sildiğiniz hesap veya silinen hesabı geri alma gibi bir yöntem var mı diye az da olsa bir kullanıcı sayısı var. 

Hesabınızı kapatmadınız ve dondurduysanız bu farklı bir sorunla alakalı. Hesabın askıda kalması sonucu çıkıyor.

Instagram silinen hesabı tekrar kullanma

Bu help.instagram. com/contact/552695131608132 bağlantının kullanılması önerilir. Yapılması gereken yazılı alanların doldurulması ve başvurunun dönüşünü bir kaç gün beklemeniz olacak. Biz farklı bir nedenden dolayı başvurduğumuzda 2 gün sonra dönüldü. Silinen hesaplar için iletişim formu doldursanız dahi mantıklı bir açıklamanız yoksa geri dönüş bile yapılmayabiliyor.

Instagram hesabınız yanlışlıkla kapatıldığını düşündüyseniz sitede yanlış kapatılan hesaplar için başvuru ve detaylar yer alıyor.

Instagram silinen hesap tekrar kullanılabilir mi? Kişisel verilerin güvenliği nedeniyle şimdilik instagram’ da bu mümkün değil. Silinen kullanıcı adını bir daha alamazsınız. Ama ona yakın kullanıcı adlarına bakabilirsiniz. 

Instagram’ ın buna yönelik direk şikayet formu bulunuyor. Bu formla iletişime geçebiliyorsunuz. Ama geri dönüş biraz zaman alabiliyor. Bu iletişimde kullanılan adres sadece dondurulan hesabın açılamaması ve yanlışlık sonucu kapatılan hesaplar için.

Bu bağlantıyı da kullanınız. help.instagram.com/contact/1652567838289083

Silinen instagram geri 2
Silinen instagram geri alınabilir mi?
destek hatti