Instagram hesap yedek alma

destek hatti

Instagram’ a yedekleme özelliği geliyor. Yakında hesap yedekleme instagram uygulamasına eklenecek. Instagram’ dan resmi açıklama geldi. Peki Instagram hesap yedek alma nasıl yapılır?

Uzun zamandır instagram hesapları çalınanlar çoğunlukla çözüme ulaşamıyor. Kullanıcılar hesabın çalınmasından çok içindeki paylaşımlara acımakta. Bazı kullanıcıların yıllardır birikimi bu hesap’ ta olabiliyor. Her anını instagram’ da yayınlayanlar bir nevi arşiv olarak hesaplarını kullanmakta. İşte bu sorun için yedekleme hizmeti çok yararlı olacak. Zira istenildiğinde yedeği bilgisayara indirme veya e-posta hesabında saklanabilecek.

Haberin yeni hali https://www.teknolojidestek.net/nasil-yapilir/instagram-hesap-yedegini-alma.html

Instagram, son zamanlarda sık sık yeni özellikleri bünyesine katmakta. Ama destek hizmeti çok yetersiz. Hesap sorunu ile ilgili genelde çözüm çok zor oluyor. Muhatap bulmak çileye dönüyor. Artık yavaş yavaş bu sorun içinde bu şekilde güncellemeler çözmesini umut ediyoruz.

Instagram hesap yedeği alma

screenshot.18868897

Instagram yedek alma! Instagram yedeği alma özelliği hala test aşamasında. Büyük ihtimal kısa süre içerisinde gelecek. Bu özellik çok kapsamlı olduğundan biraz uzun sürebiliyor.

Instagram nasıl yedek alınır? Uygulama üzerine eklenecek bir seçenekler indirme veya maille gönderme seçeneği gelecek.

Instagram’ da bir diğer özellikte hikayeleri arşivleme. Bu özellikle paylaşılanlar cihazın depolama alınını dolduracağına instagram’ ın kendi arşivinde yer alıyor. Tabi bu özelliği kullanmak için arşivin açık olması gerekiyor.

Instagram şikayetleri ve sorunları için instagram iletişim adresleri sitemizde yer almakta.

destek hatti