Instagram’ a WhatsApp numarasını ekleme işlemi

destek hatti

Instagram fotoğraf paylaşımında en popüler uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Görsel paylaşımlar aynı zamanda alışveriş sektörününde ilgisini çekmekte. Instagram üzerinden elbise satışı, gümüş yüzük ve genel takı satışlarıyla sık sık karşılaşırız. Hem reklamlar hem doğal takipçi ile çok sayıda resmi veya resmi olmayan satıcıların ekmek kapısı olmaya devam ediyor.

Yazımızda instagram’ a WhatsApp nasıl eklenir bunu göstermek istedik. Özellikle satıcıların iletişim için kullandığı WhatsApp numaraları ilgili sayfalarda ulaşmak için tercih edilir.

Adımları anlatmaya başlamadan önce az bir sayıda olsa dolandırıcılarında bu şekilde bir yöntem kullandığını belirtelim. Güvenirliği göstermek adına WhatsApp numarası kullanırlar. Bize göre açık adres ve araştırıldığında gerçekte bu hesapla bu yerin aynı olduğu netleşen yerlerin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır. Çok sayıda kişi körü körüne sorgulamadan kredi kartı ile sipariş veriyor.

Instagram hesabına WhatsApp telefon numarası eklemek için:

  • Profilinizi açıp düzenleme kısmında dokunun.
  • Aşağıda “internet sitesi” yazana girin.
  • Buraya https://api.whatsapp.com/send?phone=9053 şekline numaranızı yazınız.

Web bağlantısı olacak şekilde yukarıdaki gibi yazınız. Eğer hata verirse herhangi bir boşluk olmadığından ve doğru şekilde yazıldığından emin olunuz. İşlemler doğru yapıldığında profilde eklenen WhatsApp numarası yer alacak ve üstüne bastığınızda direk ilgili kişiyle WhatsApp sohbet ekranı açılacak.

instagram whatsapp ekleme
Instagram’ a WhatsApp numarasını ekleme işlemi
destek hatti