Facebook çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri

destek hatti

Facebook müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi telefon numarası arayanlar için hazırladığımız bilgilendirme yazısı işinizi göreceğini düşünüyoruz. Sorunları büyük olanlar, 118, 212 ve 444 gibi bir iletişim numarası bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

Yazımızda karşılaştığınız sorunlarda aradığınız iletişim kanallarını sizler için sıralayacağız. Çok hızlı bir destek hizmetini beklememenizi öneririz. Sosyal ağlarda direk iletişim çok zordur.

Kuşkusuz Facebook’ un şu an lider bir sosyal ağ olduğunu ve uzun bir zamanda böyle kalacağınız düşünüyoruz. Zamanımız sosyal ağlara bağımlılıkla geçiyor. Her an bu ağlara bakmadan duramıyoruz.

Facebook müşteri hizmetleri

En çok tercih edilen diğer ağlar instagram ve Twitter gibi sitelerin ve uygulamalarında yaşadığımız sorunları anlatacağımız ve çözüm üretecek bir müşteri hizmetleri bulunmuyor. Çağrı merkezi veya destek hattı arayışlarına son vermeniz için aşağıda yer alan web sitesinde yer alan LİNKLER kesinlikle işinize yarayacak.

İkinci önerimizde Facebook’ un sitesinde bulunan yardım sayfasına bakmanız. Biraz zamanınızı alacak ama önemli konularda direk şikayeti iletebileceğiniz bağlantılarla karşılaşacaksınız.

https://www.andronova.net/facebook-musteri-hizmetleri/facebook-musteri-hizmetleri-turkiye-telefon-numarasi-var-mi-h2595.html

Beklentimiz ilerleyen yıllarda daha geniş destek hizmetinin sunulacağı yönünde. Belki canlı destek bölümleri olacak ve kısıtlı sayıda konu ve sayı için destek hizmeti verilecek. Örnek acil durumlar için hizmet verilecek bir bölüm. Bu örnek sadece çalınan hesaplar ve dolandırıcılık gibi durumlar yer alacak.

Facebook iletişim

Facebook şikayet etmek için destek 

Özel hizmet veren bazı 0850, 444 veya 118′ li hatlar oluyor. Bazıları ücretsiz destek hizmeti şeklinde bilgilendirmede bulunuyor ve bazıları ise ücretli tam destek hizmeti sunmakta.

Tüm destek hizmetleri aynı kapıya çıkmakta. Yani paralı şekilde hizmet veriliyor. Ücretlendirme aradığınız hattın faturasına veya kontör / TL’ den düşülüyor.

Facebook danışmalık firmaları hatalar ve sorunlarda sizin adınıza araştırarak birlikte başvuru hizmetini sunuyor. Bazıları Pazar dahil 7 gün ve 24 saat hizmet verirken bazıları gece 03′ e kadar hizmet vermekte.

destek hatti